Par mums

Zvērinātu advokātu birojs “Repšs & Kvēps” piedāvā augstas kvalitātes juridiskos pakalpojumus uzņēmējiem un privātpersonām.

Mūsu specializācija ir krīžu vadība, sarežģīti strīdi un tiesvedības, kuru risināšanai ir nepieciešamas īpašas prasmes un zināšanas.
Par mums
Mūsu juristus raksturo pieredze, profesionalitāte, drosme un radošums, individuāla pieeja un specializācija.
Mūsu partneriem ir ļoti iespaidīga, vairāk nekā divdesmit gadus gara praktiskā pieredze un plašas zināšanas par biznesa un normatīvās vides niansēm. Viņu juridiskais radošums un drosme ļauj izstrādāt efektīvas stratēģijas kritisku situāciju risināšanai, kurās ir ņemti vērā visi konkrētās lietas aspekti. Mēs pazīstam klientu biznesu un izvērtējam visus juridiskos, komerciālos un reputācijas riskus. Mūsu birojā katrs klients saņems personisku attieksmi un iedziļināšanos, jo juridiskā biroja partneri ir tie, kas ved klientu lietas. Mēs ticam, ka specializācija spēj nodrošināt klientam kvalitatīvāko juridisko palīdzību, tādēļ nedarbojamies jomās, kurās neesam speciālisti. Esam attīstījuši plašu sadarbības partneru loku un starptautisko speciālistu tīklu visā pasaulē, tas ļauj mums ar pārliecību teikt, ka spējam nodrošināt mūsu klientiem risinājumu jebkurai sarežģītai situācijai.